0
Головна » Про Фітнес Клуб

Про Фітнес Клуб

«ФізіоФіт» — це фітнес-клуб  з європейськими інвестиціями та стандартами в Україні.

Головна особливість «ФізіоФіт» – це втілення традицій роботи найуспішніших європейських фітнес-клубів та індивідуальний підхід до кожного клієнта.  Наша мета не просто надавати послуги, а привчити людину до здорового способу життя, навчити відноситися до свого здоров’я як до цінності.  Для нас важливо досягнути мети, з якою до нас у клуб прийшла людина.

У фітнес-клубі «ФізіоФіт» працюють виключно фахівці, які супроводжують клієнта весь період  відвідувань  клубу. Спортивні тренери, фізіотерапевт, психолог, дієтолог, адміністратори – всі ці люди працюють над тим, щоб надати максимально якісні послуги  і допомогти кожному досягнути відмінних результатів.

Клуб пропонує широкий вибір послуг з кардіо-трейнінгу, силового трейнінгу та реабілітації.  Для вас відкриті групові заняття у фітнес-залі: Aerobic, Step-Aerobic, Functional Step, Upper Body, Kids’ Dance, Kids’ Fit, Kids’ Jumping, Jumping, Spinning, Yoga, Pilates, Total Body, TRX, Hot Iron, Cycling – Aerobic, Sky Jumping, та ще багато корисного. Для Вас, дорогі гості та відвідувачі фітнес клубу «ФізіоФіт» – різноманітні та новітні тренажери, допомога фізіотерапевта, дієтолога, індивідуальні заняття з тренером, сауна, солярій та масаж.

Унікальність «ФізіоФіт» в тому, що ви можете отримати якісну діагностику фізіотерапевта, реабілітолога, дієтолога за німецькими стандартами роботи.

Ми проводимо детальне обстеження, а саме фітнес  тест для наших гостей: проводимо кардіотест за стандартами Світової Організації Здоров’я, здійснюємо моніторинг тіла людини (жири, м’язи, метаболічний вік), вимірюємо артеріальний тиск та ще багато цікавого та корисного.

Також ми надаємо послуги реабілітації після травм, хронічних та внутрішніх захворювань та фізіотерапії.

Для нас важливо, щоб Ви під час занять у нашому фітнес-клубі не були нічим заклопотані  і почувалися вільно. Тому у нас працює дитяча кімната, де з дітьми займається кваліфікований вихователь, в той час, коли Ви будете займатись у залі.

В клубі діє корпоративна програма для великих компаній та організацій.  Завдяки нашій корпоративній фітнес-програмі «Fit for Work» велику користь уже отримують багато фірм та їх працівники.