0
Головна » Новини » Лімфодренажний Масаж

Лімфодренажний Масаж

Новини 15.03 2019
Рейтинг:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

Якщо вам за короткий проміжок часу потрібно зменшитися до розмірів улюбленої сукні, то лімфодренаж – це саме те, що допоможе вам швидко і, головне, із задоволенням зменшити свій об’єм.

Вже після першого сеансу масажу вам може здатися, що штани стали сидіти на вас вільніше, ніж до масажу. А все через те, що з ваших жирових клітин виведена зайва рідина. За курс лімфодренажного масажу цілком реально втратити до 5 см в об’ємі.

Як працює масаж
Масаж проводиться на “проблемних” зонах: ногах (литки і стегна), сідницях і животі. Легкими, ніби витискальними рухами масажист виганяє вологу з ваших жирових клітин, а також продукти метаболізму. Все це виводить із клітин лімфатична система.

Рухи під час масажу повільні, плавні, тому що сам відтік лімфи відбувається дуже повільно порівняно з циркуляцією крові. Швидкі рухи можуть травмувати судини. Лімфа тим густіша і повільніша, чим більше в ній продуктів розпаду. У міру проходження курсу лімфодренажного масажу лімфа ставатиме більш рідкою і більш текучою, отже, рідина разом з продуктами метаболізму виводитиметься швидше. Клітини при цьому, позбавляючись зайвої вологи, зменшуються в розмірах. Завдяки тому що судини, які раніше стискалися разбухлими запаленими клітинами, перестають затискатися, до клітин краще надходить кисень. Колагенові волокна, які розподіляють жирову клітковину, після зменшення клітин починають отримувати свій колаген, який раніше потрапляв в недостатній кількості.

Кому показаний масаж
Лімфодренажний масаж рекомендований усім, хто хоче поліпшити кровопостачання тканин і відтік зайвої рідини з клітин разом із продуктами розпаду, які отруюють клітини. Рекомендується масаж за ожиріння, травм, що супроводжуються набряком тканин, в постопераційний період, як частина антицелюлітної програми. При боротьбі з целюлітом не рекомендується розминати підшкірну жирову клітковину на набряклих тканинах. Тому починають антицелюлітну програму з лімфодренажного масажу.

Протипоказання до лімфодренажного масажу:
гострі періоди інфекційних захворювань;

  • шкірні захворювання;
  • перший час після операції;
  • патологія нирок;
  • вагітність.

Протипоказаний масаж дітям до 1 року.

Загальні рекомендації
Кількість сеансів під час антицелюлітної терапії залежить від ступеня целюліту, а також від індивідуальних особливостей організму (наскільки охоче організм віддає воду). Для 1-го ступеня целюліту вистачить 3-4 сеансів по 50 хвилин, за 2-го ступеня потрібно 4-6 сеансів, а за 3-го ступеня кількість необхідних сеансів лімфодренажу може сягати 8-9. Сеанси краще робити через день.

Важливо дотримуватися питного режиму. За 15-20 хвилин після масажу вам може захотітися пити. Водночас для збереження ефекту вкрай небажано перші 2 години пити та їсти. За лімфодренажного масажу з організму видаляється зайва рідина, і жирові клітини при цьому переживають стрес. Якщо оразу після лімфодренажного масажу випити води або поїсти, жирові клітини наберуть ще більше води, ніж було до цього. За 2 години організм встигне адаптуватися, і клітини вже не будуть затримувати воду. Наступного дня після сеансу лімфодренажного масажу необхідно дотримуватися питного режиму: випивати не менше 2 літрів чистої води, бажано до 14-16 годин дня.

дивіться також
ZUMBA
Новини 25.09 2018
детальніше
Як правильно робити зарядку вранці
Корисні поради 22.05 2018
Напевно кожен з нас з великим завзяттям починав робити щоранку зарядку, але потім це запал кудись зникав. Для того щоб робити зарядку щоранку і не кидати, вам знадобиться підтримка з боку близьких, їх моральне схвалення вашої корисної звички. Комплекс вправ...
детальніше
АБОНЕМЕНТ ВИХІДНОГО ДНЯ
Новини 11.01 2019
АБОНЕМЕНТ ВИХІДНОГО ДНЯ – вигідна пропозиція для тих хто постійно працює. Абонемент включає в себе відвідування тренажерного залу в суботу та неділю в будь який час дня. Продуктивно та з користю проведені ваші вихідні дні – нададуть вам сили та...
детальніше
Літо – це пора найдивовижніших ягід та фруктів…
Корисні поради 16.07 2018
Диня це здоров’я та краса…. Диня – дуже смачно і корисно! Фолієва кислота, вітамін С, бета-каротин – найцінніше в дині. – Фолієва кислота необхідна жінкам під час вагітності та в клімактеричний період, а також всім, хто хоче поліпшити пам’ять і...
детальніше