0
Головна » Корисні поради » Як приймати амінокислоти?

Як приймати амінокислоти?

Корисні поради 16.07 2018
Рейтинг:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

Прийом спортивної амінокислоти стало невід’ємною частиною життя більшості спортсменів. Спортивні амінокислоти являють собою подобу будівельного матеріалу для білків в організмі. Відповідно завдяки прийому спортивних амінокислот в організмі утворюються всі елементи і тканини.

Як правило, основна частина амінокислот, яка надходить в організм, витрачається на синтез м’язових волокон, а решта – на будівництво зв’язок, синтез гормонів. Для того щоб організм нормально відпочивав і відновлювався після тренування, а мускулатура поступово нарощувалася, потрібне постійне поповнення амінокислот.

Види і функції амінокислоти

У загальній складності амінокислоти поділяють на три основні групи. Це замінні і незамінні, а також умовно замінні амінокислоти. Якщо говорити про замінні амінокислоти, то вони надходять в організм разом з продуктами та при потребі самостійно синтезуються. Незамінні амінокислоти не виробляються в організмі, у зв’язку з цим їх надходження в організм можливе тільки з допомогою продуктів та спеціального спортивного харчування. Вироблення замінних амінокислот в організмі відбувається з незамінних амінокислот при потребі. Щоб зрозуміти функцію амінокислоти, слід зрозуміти, що даний вплив на пряму пов’язаний з тим, на що власне впливає сама амінокислота в певному процесі.

Форма випуску амінокислот

В якості спортивного харчування амінокислоти випускаю у формі таблеток, порошків, капсул, а також у формі рідких амінокислот. По можливості віддавайте перевагу саме рідким амінокислотам, які швидше засвоюються організмом. Тим не менш, врахуйте, що такі форми амінокислоти будуть істотно дорожчі.

Як приймати амінокислоти

Для досягнення максимального результату від прийому спортивних амінокислот слід дотримувати деякі правила в їх прийомі. Так, наприклад, амінокислоти слід приймати лише тоді, коли вони будуть найефективніше засвоюватися організмом, а також саме тоді, коли організм їх потребує. У зв’язку з цим найбільш оптимальний варіант – це приймати амінокислоти за 20 хвилин до їжі або під час прийому їжі. Також амінокислоти рекомендується приймати через 20 хвилин після тренування і перед сном. Саме в ці моменти організм найбільше потребує амінокислоти, і при її надходженні активно всмоктує її в м’язову тканину.

дивіться також
Лімфодренажний Масаж
Новини 15.03 2019
Якщо вам за короткий проміжок часу потрібно зменшитися до розмірів улюбленої сукні, то лімфодренаж – це саме те, що допоможе вам швидко і, головне, із задоволенням зменшити свій об’єм. Вже після першого сеансу масажу вам може здатися, що штани стали...
детальніше
Оновлений графік роботи фітнес клубу Фізіофіт
Новини 17.12 2018
детальніше
Базові та ізолюючі вправи у фітнесі
Корисні поради 25.01 2019
У наших статтях присвячених тренуванням ми  неодноразово наголошуємо, що досягнути реальних результатів можна за умови грамотно складеної програми, правильного харчування і повноцінного сну. Що стосується програми тренувань, то зрозуміло, що вона складається з вправ. Правильно підібрані вправи і правильне їх...
детальніше
Jumping та Kids’ Jumping
Новини 25.09 2018
детальніше