0
Головна » Корисні поради » Вправи для схуднення

Вправи для схуднення

Корисні поради 16.07 2018
Рейтинг:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

Як кажуть, рух це життя. Але якщо ваші рухи обмежуються тільки переходами від дивана до кухні, а найважче, що ви піднімаєте, це столові прилади, то навряд чи за допомогою такого способу ви зможете похудати.

Зовсім інша справа, якщо ви будете регулярно давати своєму організму фізичне навантаження. Але є такі вправи, від яких можна і набрати вагу. При деяких видах вправ м’язова маса збільшується, а жирові відкладення не зменшуються. Нижче ми надаємо вам список вправ, за допомогою яких можна буде прибрати зайву вагу з стегон, живота та інших проблемних місць. М’язи перестануть бути в’ялими і млявими.

Регулярне виконання такої вправи дозволить зробити ваші ніжки стрункими. Для цього прийміть пряме положення тіла, голову тримайте прямо, ноги на ширині плечей. Тепер неквапливо підніміться на носочки, а потім так само опустіться. Зробіть мінімум сорок разів. За допомогою даної вправи, ви зможете зміцнити всі м’язи ніг. Крім того, ці прості вправи – прекрасна профілактика варикозу.

Прибираємо зайвий жир з внутрішньої сторони стегон. Вам знадобиться невеликий м’яч. Ляжте на підлогу. Підніміть ноги під кутом 90 градусів. Стисніть м’яч щосили, розташувавши його між стегнами, потім відпустіть ноги. Повторюйте так десять – п’ятнадцять разів. Така зарядка для схуднення дозволить зміцнити прес і зробити форму ніжок більш досконалою.

Дозволяє підтягнути м’язи стегон. Вам треба лягти на правий бік. Праву руку тримайте витягнутою під головою. Ліву руку тримайте на талії. На видиху підніміть пряму ліву ногу, виконуючи махи. На вдиху опускайте. Кількість повторень з кожним разом збільшуйте.

Наслідуємо плавання. Ляжте на спину. Руки покладіть вздовж тулуба. Підніміть ноги на тридцять см. Здійснюйте рухи, ніби пливете брасом. Таке заняття допоможе зміцнити м’язи стегон, прибрати зайвий жир.

Робимо красивими сідниці. Вам необхідно опуститися на підлогу, встати на карачки. Виконуйте махи назад поперемінно правою і лівою ногою, не згинаючи її в коліні. Підніміть голову, дивіться перед собою.

Сядьте навпочіпки, упираючись руками в підлогу. Дивіться вперед. Потім підніміть свій таз, при цьому випрямивши ноги. Протримаєтеся в такій позі кілька секунд. Потім поверніться в початкове положення.

Присядьте на підлогу, ноги повинні бути прямими. Потягніться животом до підлоги і руками і торкніться пальців ніг. Таким чином ви зможете розтягнути м’язи спини і стегон.

дивіться також
Душ Шарко і його користь для схуднення
Новини 14.08 2018
Існує безліч найрізноманітніших процедур, які допомагають удосконалювати своє тіло і ставати більш привабливою. Одні з них дійсно ефективні, інші ж, як виявляється на практиці, ніякого видимого ефекту не дають. А чи варто пробувати душ Шарко? Розберемося! Що це таке? Що...
детальніше
Міфи і факти про спорт і фітнес: топ-10 найпоширеніших помилок
Корисні поради 20.05 2019
І проблеми тут не тільки в тому, що багато не знають, які групи м’язів тренуються при різних вправах, а й в тому, що люди в принципі не дуже добре уявляють, як фітнес взагалі впливає на організм. Чим більше тим краще!...
детальніше
Базові та ізолюючі вправи у фітнесі
Корисні поради 25.01 2019
У наших статтях присвячених тренуванням ми  неодноразово наголошуємо, що досягнути реальних результатів можна за умови грамотно складеної програми, правильного харчування і повноцінного сну. Що стосується програми тренувань, то зрозуміло, що вона складається з вправ. Правильно підібрані вправи і правильне їх...
детальніше
Масаж – Антицелюлітні Програми
Новини 25.09 2018
детальніше