0
Головна » Корисні поради » ТРЕНЕР ЗНАЄ: КОРИСНІ ПОРАДИ ПРО СПОРТ НА ВСІ ВИПАДКИ ЖИТТЯ

ТРЕНЕР ЗНАЄ: КОРИСНІ ПОРАДИ ПРО СПОРТ НА ВСІ ВИПАДКИ ЖИТТЯ

Корисні поради 19.04 2019
Рейтинг:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

Тренуйтеся мінімум 5 хвилин у день

Навіть такі короткі заняття спортом покращують фізичну форму і здоров’я. Якщо ви новачок і тільки починаєте тренуватися, радимо виконувати по кілька вправ у день. Таким чином, через місяць-півтора ви доведете тривалість тренування до 30 хвилин.

Позбавтеся від ваг

Ваги – далеко не найкращий показник вашого прогресу. Якщо хочете відстежувати реальні зміни своєї фігури, використовуйте сантиметр. А краще просто купіть джинси на розмір менше і час від часу приміряйте їх.

Працюйте на ефективність, а не на час

Щоб зробити свої тренування ефективнішими, просто підніміть інтенсивність занять. У даному випадку вам буде достатньо 15-20 хвилин. Експерти радять віддавати перевагу високоінтенсивним інтервальним або коротким функціональним тренуванням на все тіло.

Висипайтеся

Будь-який тренер скаже, що сон грає важливу роль у житті кожної людини. Не забувайте висипатися, особливо якщо хочете схуднути.

Додавайте нові навантаження

Якщо довго займатися по одній і тій же програмі, то настане так званий стан плато. Щоб уникнути таких наслідків, спробуйте змінити темп тренування, додати у програму нові вправи.

Займайтеся із друзями

Хочете не пропускати тренування? Тоді залучіть до занять когось із друзів! Такий підхід підвищить вашу мотивацію, поліпшить результати і допоможе схуднути в найкоротші терміни.

Ведіть щоденник харчування і тренувань

Утримати в голові все, що ви робили на тренуванні, неможливо. Тому багато експертів в області фітнесу радять завести щоденник, в якому ви будете фіксувати особливості свого раціону і план занять спортом.

Пийте воду

Не чекайте, коли вас почне мучити спрага. Завжди носіть із собою пляшку води і робіть кілька ковтків кожні півгодини. Особливо важливо це правилом влітку, коли організм страждає від зневоднення.

Не пропускайте сніданок

Сніданок – найважливіший прийом їжі. Почавши день із ситного і поживного перекусу, ви не тільки отримаєте заряд енергії, але також допоможете своєму організму запустити метаболізм.

Більше рухайтеся

Як відомо, від сидячого способу життя псується не тільки постава, але і фігура. Тому перестаньте проводити за столом більшу частину дня, частіше виходьте на прогулянки, катайтеся на велосипеді, роликах або скейті.

Тренуйтеся із власною вагою

Вправи з власною вагою користуються усе більшою популярністю. Вони не тільки допоможуть підтримувати форму, але також зменшать ризик отримання травм під час занять спортом.

Не забувайте про розтяжки

Розтяжка не допоможе вам спалити зайві калорії, зате оздоровить суглоби. Крім цього, вправи на розтяжку відновлюють нормальний діапазон руху, завдяки чому ви зможете виконувати силові тренування із правильною технікою.

дивіться також
Масаж та все про його користь….
Корисні поради 24.01 2019
Рекомендується відвідування сауни протягом 10 хв при температурі 70-80 ° С і відносній вологості 3-5%, а потім 10-хвилинний сеанс приватного або 15-хвилинний сеанс загального масажу. Крім класичних прийомів масажу, в лазні застосовується також похльоскування віником, що сприяє більш швидкому розігрівання...
детальніше
Як заняття спортом впливає на роботу мозку?
Корисні поради 28.05 2019
В цілому, фізична активність – один з необхідних елементів вашого способу життя, якщо ви зацікавлені у високій продуктивності. Досвід “біохакерів” Кремнієвої долини – тому доказ. І те, чого варто у них повчитися, – щодня виділяти час на роботу з тілом....
детальніше
Як вибрати тренера з фітнесу?
Корисні поради 15.01 2019
Персональні тренери працюють в фітнес центрах, оздоровчих закладах або в приватному порядку відвідують клієнтів вдома. На перший погляд, знайти тренера не така вже й тривіальна задача, сходити пару раз у фітнес клуб, поспостерігати і вибрати хто більше, рельєфніше і симпатичніше,...
детальніше
РІДКІСНІ ВИДИ СПОРТУ ДЛЯ ДІТЕЙ
Корисні поради 19.04 2019
Батьки часто хочуть прищепити дітям любов до спорту. Найчастіше вибір припадає на традиційний футбол або легку атлетику. Але що робити, якщо дитині не подобається ганяти м’яч чи стрибати через перешкоди? У світі є інші цікаві види спорту для дітей, які...
детальніше