0
Головна » Корисні поради » Позбавляємося від целюліту: комплекс вправ

Позбавляємося від целюліту: комплекс вправ

Корисні поради 25.01 2019
Рейтинг:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

Не знаєш як впоратися з цією делікатною проблемою? Тобі допоможуть наші ефективні вправи проти целюліту.
1.
ПП: стань рівно, ноги на ширині плечей. Навколо щиколоток обв’язана гумка. Стрічковий еспандер утримуй так, як вказано на зображенні.
РАЗ: підніми праву ногу в сторону, у той же час різко випрямивши руки вгору. Вернись в ПП. Виконай по 12 разів з кожною ногою.

2.
ПП: займи таку ж позицію, як і в попередній вправі, проте руки зігни під кутом 90 градусів і вистав уперед.
РАЗ: відведи ліву ногу назад і випрями руки перед собою. Вернись в ПП. Виконай по 12 разів з кожною ногою.

3.
ПП: ляж на живіт, руки в сторони. Утримуй еластичну стрічку за обидва кінці.
РАЗ: підніми голову і плечі. Повільно опустися. Виконай 12 разів.

4.
ПП: стань рівно; навколо щиколоток обв’язана гумка. Один кінець еластичної стрічки утримуй лівою рукою, а інший – лівою ступнею.
РАЗ: відведи праву ногу назад, тим часом згинаючи ліву руку у напрямку до плеча. Вернись в ПП. Виконай по 12 разів з кожного боку.

5.
ПП: Стань рівно; навколо щиколоток обв’язана гумка.
РАЗ: вистав ліву ногу вперед на носок, а під праву помісти кінець еластичної стрічки. Другий кінець утримуй зігнутою правою рукою.
ДВА: помісти ліву руку на талію, присядь правою ногою, випрямивши праву руку вгору. Вернись в ПП. Виконай по 12 разів з кожного боку.

дивіться також
Як приймати амінокислоти?
Корисні поради 16.07 2018
Прийом спортивної амінокислоти стало невід’ємною частиною життя більшості спортсменів. Спортивні амінокислоти являють собою подобу будівельного матеріалу для білків в організмі. Відповідно завдяки прийому спортивних амінокислот в організмі утворюються всі елементи і тканини. Як правило, основна частина амінокислот, яка надходить в...
детальніше
Фізіофіт 1 рік!!!!!!!!Відсвяткуйте річницю разом з Нами!!!!!!
Новини 17.10 2018
детальніше
Медовий Масаж Обличчя
Новини 10.05 2019
Мед вважають найсмачнішим десертом для шкіри.  Він вирівнює колір обличчя, очищує і звужує пори, стимулює оновлення клітин. З віком шкіра людини втрачає колаген, який підтримує шар дерми в пружному стані. Відновити водний дисбаланс і розгладити зморшки допоможе масаж з бджолиним продуктом. Медовий...
детальніше
Стрибки на батуті: не лише весела розвага, а й користь для дитини.
Корисні поради 24.01 2019
Чому діти так люблять стрибати? Все через енергію, яка просто переповнює здорову дитину. Інколи ми навіть називаємо це «надлишком» енергії, хоча насправді, бути активною і рухливою для дитини – це абсолютна норма. Ви, мабуть, помічали – часом малюку буває навіть...
детальніше