0
Головна » Корисні поради » Позбавляємося від целюліту: комплекс вправ

Позбавляємося від целюліту: комплекс вправ

Корисні поради 25.01 2019
Рейтинг:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

Не знаєш як впоратися з цією делікатною проблемою? Тобі допоможуть наші ефективні вправи проти целюліту.
1.
ПП: стань рівно, ноги на ширині плечей. Навколо щиколоток обв’язана гумка. Стрічковий еспандер утримуй так, як вказано на зображенні.
РАЗ: підніми праву ногу в сторону, у той же час різко випрямивши руки вгору. Вернись в ПП. Виконай по 12 разів з кожною ногою.

2.
ПП: займи таку ж позицію, як і в попередній вправі, проте руки зігни під кутом 90 градусів і вистав уперед.
РАЗ: відведи ліву ногу назад і випрями руки перед собою. Вернись в ПП. Виконай по 12 разів з кожною ногою.

3.
ПП: ляж на живіт, руки в сторони. Утримуй еластичну стрічку за обидва кінці.
РАЗ: підніми голову і плечі. Повільно опустися. Виконай 12 разів.

4.
ПП: стань рівно; навколо щиколоток обв’язана гумка. Один кінець еластичної стрічки утримуй лівою рукою, а інший – лівою ступнею.
РАЗ: відведи праву ногу назад, тим часом згинаючи ліву руку у напрямку до плеча. Вернись в ПП. Виконай по 12 разів з кожного боку.

5.
ПП: Стань рівно; навколо щиколоток обв’язана гумка.
РАЗ: вистав ліву ногу вперед на носок, а під праву помісти кінець еластичної стрічки. Другий кінець утримуй зігнутою правою рукою.
ДВА: помісти ліву руку на талію, присядь правою ногою, випрямивши праву руку вгору. Вернись в ПП. Виконай по 12 разів з кожного боку.

дивіться також
Душ Шарко і його користь для схуднення
Новини 14.08 2018
Існує безліч найрізноманітніших процедур, які допомагають удосконалювати своє тіло і ставати більш привабливою. Одні з них дійсно ефективні, інші ж, як виявляється на практиці, ніякого видимого ефекту не дають. А чи варто пробувати душ Шарко? Розберемося! Що це таке? Що...
детальніше
АБОНЕМЕНТ ВИХІДНОГО ДНЯ
Новини 11.01 2019
АБОНЕМЕНТ ВИХІДНОГО ДНЯ – вигідна пропозиція для тих хто постійно працює. Абонемент включає в себе відвідування тренажерного залу в суботу та неділю в будь який час дня. Продуктивно та з користю проведені ваші вихідні дні – нададуть вам сили та...
детальніше
Літо – це пора найдивовижніших ягід та фруктів…
Корисні поради 16.07 2018
Диня це здоров’я та краса…. Диня – дуже смачно і корисно! Фолієва кислота, вітамін С, бета-каротин – найцінніше в дині. – Фолієва кислота необхідна жінкам під час вагітності та в клімактеричний період, а також всім, хто хоче поліпшити пам’ять і...
детальніше
Душ Шарко – БЕЗКОШТОВНО!!!
Новини 10.05 2019
Лише у фітнес клубі Фізіофіт Перший сеанс Душу Шарко БЕЗКОШТОВНО!!!! Контрастний душ – гаряча-холодна вода….більший та менший тиск…. Релакс масаж…. Гідротерапія….. Хороші емоції та гарний настрій Вам Гарантовано!!!!! Також у вас буде унікальна можливість насолодитися циркулярним душом, а також спробувати...
детальніше