0
Головна » Групові Заняття

Групові Заняття

HOT IRON

Hot Iron є суперсучасною системою, що містить тренування силового типу і вправи, створені фахівцями медичного центру в Німеччині. На сьогоднішній день подібний спортивний комплекс практикується практично в кожному великому фітнес клубі Європи. Основою тренувальних вправ вважається застосування міні-штанг. Методика була розроблена спортсменами спільно з медичними працівниками, що окрім ефективності комплексу гарантує безпеку з боку здоров’я. Фізичний комплекс розроблений з урахуванням
основних особливостей організму людини. Сучасна система активно використовується, як звичайними людьми, так і спортсменами. Hot Iron має досить простий принцип дії. Регулярні тренування дають можливість:

 • поліпшити самопочуття;
 • підвищувати ступінь гнучкості;
 • зміцнювати суглоби і кісткові тканини;
 • підвищувати функціональність основної групи м’язів;
 • прискорювати обмін речовин майже на 25-30%;
 • відновлювати м’язову тканину;
 • здійснювати боротьбу з целюлітом;

 

TRX (Total Body Resistance Exercise) – обладнання незвичайне, але яке добре себе зарекомендувало і швидко набрало популярність у фітнесі. Це різновид силового тренінгу, при якому використовують підвісні системи з мотузок або ременів, що дозволяють виконувати вправи, використовуючи у вигляді обтяження власну вагу людини. Вправи підвісного тренінгу одночасно тренують і розвивають силу, гнучкість, вестибулярний апарат і еластичність сухожиль і зв’язок, що оточують суглоби. З TRX можна тренуватися як новачкові, так і просунутому атлетові. Тренажер підійде людині з будь-яким рівнем підготовки. Правильне регулювання ременів дозволяє займатися з різними рівнями навантаження (від 5 до 100% своєї ваги). Також фахівці пропонують цілі комплекси для побудови вузьконаправленого тренування для професійних спортсменів. Можна легко налаштовувати роботу під різні завдання. Це робить тренажер максимально функціональним. Можлива організація будь-яких типів тренувань: кардіо і силових, групових та індивідуальних, на статику і розтяжку.

 

Pilates — комплекс фізичних вправ, винайдених на початку XX століття німецьким спортсменом Джозефом Пілатесом, метою яких є розвиток гнучкості всіх м’язів тіла. Система являє собою поєднання йоги, балету та ізометричних вправ. Загалом пілатес сприяє зміцненню м’язів, фіксує нормальне положення тіла (постави, внутрішніх органів), укріплює м’язи спини, преса і тазу, покращує гнучкість тіла, знижує рівень стресу і поліпшує загальний стан здоров’я спортсменів. Особливо популярним пілатес є у Німеччині, Великій
Британії та США. Величезний плюс пілатесу – відсутність обмежень за віком і статтю, а також наявність можливостей займатися вдома. Це гімнастика для всіх, яка дозволить зміцнити тіло і завжди перебувати в гарній фізичній і психологічній формі. Деякі види фітнесу через свої особливості підходять не усім, та є й такі, якими займатися може майже кожен, наприклад, стречінг.

 

Stretching – це ціла низка вправ, спрямованих на вдосконалення гнучкості і розвиток рухливості в суглобах. Розтягування створює в організмі багато позитивних ефектів, що поліпшують самопочуття людини, її зовнішній вигляд і здоров’я загалом. Наприклад, зниження м’язової напруги, поліпшення координації рухів, прискорення кровообігу в різних частинах тіла, поліпшення процесів вироблення енергії організмом, виправлення постави, а також розтяжка дозволить уникнути травм.

Багато хто помиляється, думаючи, що розтягування потрібно тільки спортсменам у спорті високих досягнень. Це не так. Адже розтягування може вирішити багато проблем. Під час використання різних видів розтяжок у тренуванні задіюються практично всі групи м’язів. За рахунок чергування напруги і розслаблення відбувається дуже швидке відновлення сил, буквально за кілька хвилин. Завдяки своїй природності, стречінгом можна займатися незалежно від віку і фізичної підготовки.

 

Spinning — це кардіотренування на велотренажері, націлене на ефективне спалювання жиру та формування контурів тіла. Найбільше навантаження направлене на м’язи ніг, сідниць, спини та живота. За емоційним сприйняттям — це нагадує справжню велогонку.

В першу чергу, це тренування спрямоване для зміцнення серцево-судинної системи. А якщо Ви бажаєте схуднути та чекаєте швидкого та ефективного результату — це саме для Вас. Заняття на велотренажерах є абсолютно безпечним в плані травматизму, так як немає ударів стоп об опору, і відповідно немає навантаження на суглоби, так як при бігу чи при класичній аеробіці. Ви лишень сидите чи стоїте, крутите педалі і спалюєте калорії. А окрім ефективного процесу спалювання калорій велотренажер дає чудове навантаження на м’язи сідниць та бедер. А значить допомагає позбутись целюліту та зробити красивою форму ніг. І ще, таке групове заняття один з найкращих способів зарядитись позитивом на весь день.

 

Yoga — «єднання» «підкорення», «запрягання», психопрактики, духовні, ментальні та фізичні практикі зміни свідомості, тіла, та психіки; сукупність різноманітних індійських духовних і фізичних методів. Йогу практикують як не релігіозні люди так і учасники різних напрямах індуїзму та буддизму з метою керування психікою та психофізіологією індивіда задля досягнення обраного психічного й духовного стану.
Вища мета йоги — зміна онтологічного статусу людини у світі. Перед практикою йоги намагайтеся не їсти 1,5-2 години (у випадку з хот-йогою рекомендую навіть 3-4 години), пийте більше води, і взагалі всілякі соковиті овочі і фрукти в раціоні вітаються. Якщо відчуваєте біль зменшуйте натиск: неприємні відчуття у м’язах чи суглобах мають бути допустимими, а не схожими на катування. Будьте лагідними до свого тіла – давайте йому перепочинок у кілька днів, якщо відчуваєте напругу у м’язах, поступово вона зникне і в цьому не буде потреби. Вся сутність кожної асани в тому, як ви дихаєте під час її виконання, тому намагайтеся тримати рівний темп дихання через ніс, таким чином ви будете менше стомлюватися, в той час як ваша поза буде оптимально працювати на користь вашого тіла.

 

Fitball – це не тільки фітнес програма, а й основний тренажер, який використовується в цьому вигляді гімнастики. І цим тренажером є великий гімнастичний м’яч – «фітбол». Вперше, цей фітбол стали використовувати в лікувальних, а також профілактичних цілях у Швейцарії. Зроблений він з такого пластичного матеріалу, який прогинається під впливом ваги тіла. Виконуючи вправи на таких м’ячах, люди мали проблеми або з хребтом, або пережили якісь травми не тільки повернули собі здатність рухатися, але і придбали колишню гнучкість, і рухливість суглобів. З часом фітбол завоював особливу популярність, і з тих пір його використовують не тільки в реабілітаційних, але і у фітнес центрах. Цікаво, що заняття фітбол не мають протипоказань і можуть підходити абсолютно всім, у тому числі і вагітним.

 

Step – Aerobic – названа також ритмічною гімнастикою, являє собою комплекс спеціальних вправ, які виконуються під динамічну музику, що допомагає контролювати ритм їх виконання. Відмінною рисою степ -аеробіки є використання спеціальної платформи, висоту якої можна регулювати залежно від індивідуальних особливостей тих, хто тренується. У ритмі музики виконуються підйоми і опускання зі степ – платформи, які поєднуються із звичайними танцювальними рухами. Висота степів становить зазвичай 15-30 сантиметрів. Висота платформи для початківців повинна бути 15-20 сантиметрів, для підготовлених – 30, ширина при цьому становить близько 50 сантиметрів. Рухи, які використовуються в степ – аеробіці, цілком прості, тому їх досить легко виконувати людям різного рівня підготовки і віку. Комплекс вправ включає біг, стрибки, ходьбу, а також вправи на гнучкість. Існує приблизно 200 способів підйому і сходження зі степ – платформи. Заняття степ – аеробікою покращують фігуру, зокрема форми стегон, гомілок і сідниць. Використання обтяжень (гантелей) дає хороше навантаження на мускулатуру плечового пояса. Виконуючи під музику швидкі переходи, різноманітні варіанти степів з підйомом і спуском з платформи, велика кількість танцювальних рухів з частою зміною напрямку рухів і ритму, можна отримати фізичне навантаження, рівносильне біговому тренуванні.

 

Cycling – Aerobic – це високоінтенсивні групові тренування на спеціальних велотренажерах для всіх, хто хоче схуднути, привести м’язи в тонус і підтягнути контури тіла. Заняття підходять людям з будь-яким рівнем фізичної підготовки, хоча в настільки потужний кардіотренінг фахівці рекомендують «втягуватися» поступово. Сайкл – Аеробіка приносить різносторонню користь організму. Перш за все, добре підтягуються квадрицепси стегон.

 

Сайклінг – це ефективне тренування серцево-судинної системи. Збільшується об’єм легенів. Жир спалюється рівномірно по всьому тілу. За одне тренування можна витратити близько 600 калорій. Якщо тренуватися в термобілизні (вона також запобіжить натирання м’яких тканин), то результат буде ще більш вражаючим, але цей момент краще обговорити з тренером. Істотно прискорюється метаболізм. М’язи рук (хоча не так сильно, як якщо б ви керували цим велосипедом, утримуючи рівновагу), сідниць, спини і преса теж приходять в гарну форму. Підвищується витривалість. До того ж, заняття сайклінг – це набагато безпечніше, ніж гонки по міських вулицях або шосе, враховуючи, наскільки високу швидкість набирають учасники тренувань.
Сайклінг — це інтервальний тренінг, чергування аеробного та силового навантаження, що є ідеальними умовами для спалювання зайвого жиру.

Total Body Workout – унікальний тренувальний комплекс, в основі якого лежить комплексний підхід до опрацювання всіх груп м’язів. Використовуються всі типи м’язової тканини. Крім того, опрацьовується жировий прошарок. Тренування позитивно впливає на серцево-судинну систему. При цьому спостерігається прискорення метаболізму в організмі. Тренування надзвичайно корисне, оскільки в звичайному житті ми ніколи не задіємо всі групи м’язів. Протягом дня в звичайному режимі ми використовуємо стандартні м’язи, інші при цьому стають більш слабкими і не задіяними. Слабкість м’язової тканини призводить до погіршення ситуації. Розвиваються порушення суглобів, слабшає і деформується кісткова тканина. При тривалій відсутності фізичного навантаження м’язи атрофуються, розвиваються запальні і як наслідок атрофічні процеси. Для того, щоб отримати максимум користі від тренування необхідно:

 • Бути в спокійному стані, звільнитися від шкідливих думок;
 • Відвідувати тренування регулярно;
 • Гуляти на свіжому повітрі;
 • Вживати в їжу більше свіжих фруктів і овочів;
 • Пити тільки чисту воду;

Функціональний степ  – заняття з високою інтенсивністю з використанням степ – платформи та додаткового обладнання, яке включає в себе аеробні, силові вправи та вправи для розвитку координації.
Функціональний степ – це різновид силового тренування, спрямований на розвиток м’язової сили і витривалості, координації, швидкості і підвищення гнучкості при роботі з власною вагою тіла або з використанням різного обладнання. Тренування будують за принципом поступового включення в роботу максимальної кількості м’язів (в процесі тренування одну силову вправу приєднують до іншої і формується довга зв’язка).

 

Kids’ Dance – суміш різних танцювальних жанрів, включаючи вправи для укріплення всіх м’язів тіла, вивчення безліч танцювальних та хореографічних комбінацій в стилі сучасного танцю та Street Dance. Сучасні танці дають відмінне навантаження, позитивно впливають на суглоби та м’язи, зміцнюють організм. Діти не просто виконують рухи, як роботи, а навпаки запам’ятовують і виконують складні елементи, зв’язки, контролюють своє тіло, м’язи та міміку. Ще це є відмінна профілактика сколіозу та плоскостопості. Давно доведено, що танцюючи знайомства заводяться простіше і легше. Дітей зближує красива музика, атмосфера, внутрішній світ. Адже вони йдуть на тренування не тому, що це модно, а тому, що це їм подобається: особливо внутрішній світ, колектив, педагог/тренер, який вміло в кожному запалює ту саму зірочку, сяючу тепер всюди.

Kid’s Mix – це ціла система спортивних розвиваючих занять, спрямованих не тільки на зміцнення імунітету і фізичного стану здоров’я, але й на те, щоб діти проводили свій вільний час весело, цікаво і з користю. Практично всі вправи містять ігрові елементи, а значить, дитина отримує подвійне задоволення: і розвивається, і розважається. Заняття проходить у формі гри із залученням різного спортивного інвентаря, такого як м’яч, степ-платформа, бодібар, босу та інші. Кid’s mix- це спортивні тренування для дітей у віці від 6 до 14 років, фізичні навантаження яких спрямовані на правильний і гармонічний розвиток дитячого організму, виховання її в колективі серед однолітків і в здоровій спортивній атмосфері.
Середня тривалість заняття: 45 хв

 

Kids’ Jumping – новітній напрямок дитячого фітнесу на батуті, який сприяє розвитку координації,  покращує рухову активінсть та  спрямовує невгамовну дитячу енергію, яку так часто  діти не мають куди діти, в оздоровче русло. Це надзвичайно цікава альтернатива такого напрямку фітнесу як “дитяча аеробіка”.

Унікальні вправи, драйвовий темп, мотиваційна музика, – неймовірно ефективні як для формування відмінного настрою, формування здорового тіла.

Джампінг фітнес або, як його ще називають, SKY Jumping, являє собою практично революційну програму з фітнесу, що припускає використання круглих батутів, оснащених ручками. Це ноу-хау швидко знайшло шанувальників, завоювавши жіночу довіру.

Заняття грунтуються на аеробному тренуванні. Програма підходить людям будь-якого віку, головне правильно розрахувати навантаження. Джампінг – це веселі стрибки під запальну музику. Взявши драйвовий темп, вже неможливо зупинитися. У цьому він дуже схожий на Zumba і навіть в деякому роді може скласти йому конкуренцію. Під час занять спалюються калорії, знижується вага, а настрій злітає набагато вище, ніж ви можете підстрибнути..

Зумба – це танцювальна фітнес-програма, яка поєднує в собі фітнес-вправи і рухи з латиноамериканських танців. Танцювати Зумбу дуже весело і приємно, адже назва танцю в перекладі з мексиканського «напідпитку». Такий вид тренування чудово підійде дівчатам, які терпіти не можуть нудні тренування в спортзалі, але шалено люблять танцювати.

Зумба сприяє опрацювання всіх груп м’язів, особливо в нижній частині тіла. Так як інтенсивність тренування досить висока, Ви зможете швидко позбутися від зайвих кілограмів, працюючи виключно зі своєю вагою.

STRONG by Zumba  це поєднання в собі високоінтенсивних інтервальних тренуваннь і синхронізована музична мотивація.

У кожному класі музика і рухи синхронізовані таким чином, щоб ви змогли переступити свої можливі межі, досягнувши фітнес-результатів швидше!

У більшості фітнес-програм музика грає другорядну роль. Музика в STRONG by Zumba була розроблена спеціально для того, щоб стимулювати інтенсивність в складній прогресії.

Результат? Ми отримуємо тренування, не схоже ні на одне інше!

Рухи в такт з музикою спонукають вас працювати старанніше! При цьому музика сконструйована таким чином, щоб відповідати рухам і інтенсивності!

Це не танцювальне заняття, а класний функціонал. Але як і в будь-який інший програмі Zumba музика є тут фундаментом тренування! Це перше в світі тренування, де МУЗИКА ПИШЕТЬСЯ ПІД РУХІ! Спробуйте!

У кожному класі музика і рухи синхронізовані таким чином, щоб ви змогли переступити свої можливі межі, досягнувши фітнес-результатів швидше!
Класна музика, нереальний прокач і відмінний виклик собі!

Це варто спробувати на собі! Приходьте працювати над красивим і сильним тілом !!! Чекаємо всіх, хто хоче стати сильніше, витривалішими і вийти за межі своїх можливостей!
Кожен з вас може більше і ми доведемо вам це!
Для тих, хто любить “по-жорсткіше”. Для тих, хто хоче красиве і сильне тіло. Для тих, чиї мурашки чекають ульотної музики.

А тепер звернемо увагу чоловіків!
Це фітнес і для найсильніших!

Якщо Вам набридли штанги і гантелі, то швидше записуйтеся на найпотужніше кардіо та силове тренування під яскраві музичні хіти STRONG by Zumba.

Ви можете розраховувати на повне перетворення тіла з якісним поліпшенням м’язової маси і високим рівнем спалювання калорій

BOSU – Training 

Тренування складається з простих крокових комбінацій, стрибків і вправ, які ефективно тренують м’язи в середній частині тіла. Вправи підходять усім, і початківцям, і досвідченим. На тренуванні використовується м’яч босу в формі півкулі. На занятті з босу ви розвиваєте баланс, зміцнюєте і поверхневі, і глибокі м’язи, а головне – займаєтеся весело і з задоволенням! Сила, гнучкість, інтенсивність, хореографія.